A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Eleni Foureira - Mou'pan I Agapi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/11/2014

2014-11-17T10:48:09

Këngë e albumit:

"Anemos Agapis"


Μια αναμμένη ανατολή η αγκαλιά σου
Που καθρεφτίζει όλου του κόσμου τη χαρά
Στη κιβωτό να μαι μαζί σου και να βρέχει
Μα με φοβίζει η ευτυχία που αντέχει

Μου παν η αγάπη ότι φεύγει πριν γεράσει
Με ουρανό ή με νερό θα ξεδιψάσει
Μήπως συμβαίνει από τα λάθη τα δικά μας
Πες μου τι βλέπεις τι ακους μες στην καρδιά μας

Σε ένα υπόστεγο κρυμμένη η αγωνία
Πως είναι πέρασμα η αγάπη βιαστικό
Τόσα σενάρια εφιάλτη ξεδιπλώνω
Κρατά με έτσι μη με ντύνεις θα κρυώνω

Μου παν η αγάπη ότι φεύγει πριν γεράσει
Με ουρανό ή με νερό θα ξεδιψάσει
Μήπως συμβαίνει από τα λάθη τα δικά μας
Πες μου τι βλέπεις τι ακους μες στην καρδιά μας

Μου παν η αγάπη ότι φεύγει πριν γεράσει
Πες μου είναι ψέμα πως το τέλος μας θα φτάσει
Κάνω ευχή θα βρω τη δύναμη να πιάσει
Δε θα αφήσω την αγάπη να αδειάζει


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018