A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Eleni Foureira - Party Sleep Repeat (P.S.R)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/06/2014

2014-06-08T09:16:06

Këngë e albumit:

"Anemos Agapis"


Paris,
Paris, ha
Paris,

We keep on going like they like the arrest,
We cup so moral do it over again,
We keep on moving to the beat.

Party sleep repeat,
Party sleep repeat.

Paris,
Paris,
Brazil,
Paris,
Brazil,
Hollywood, up in the hills.

We go Paris,
Brazil,
Hollywood, up in the hills.

We go Paris,
Brazil,
Hollywood, up in the hills.

I see you there, see there,
In the neon lights,
I see you stare, see you stare,
Yeah, I've got what you like,
I know you want it, know you want it,
Put your hands on me,
So we can party sleep repeat, party sleep repeat.

I see you there, see there,
In the neon lights,
I see you stare, see you stare,
Yeah, I've got what you like,
I know you want it, know you want it,
Put your hands on me,
So we can party sleep repeat, party sleep repeat.

We keep on going like they like the arrest,
We cup so moral do it over again,
We keep on moving to the beat.

Party sleep repeat,
Party sleep repeat.

Paris,
Paris,
Brazil,
Paris,
Brazil,
Hollywood, up in the hills.

We go Paris,
Brazil,
Hollywood, up in the hills.

We go Paris,
Brazil,
Hollywood, up in the hills.

We keep on going like they like the arrest,
We cup so moral do it over again,
We keep on moving to the beat.

Party sleep repeat,
Party sleep repeat.

We keep on going like they like the arrest,
We cup so moral do it over again,
We keep on moving to the beat.

Party sleep repeat,
Party sleep repeat.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018