A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Eleni Foureira - Pio Erotas Pethaineis


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/12/2012

2012-12-22T13:17:44

Këngë e albumit:

"Ti Poniro Mou Zitas"


Ανασφάλειες έχουμε όλοι
μα εσύ μάλλον το παρακάνεις
προσπαθείς συνεχώς να με κάνεις
να χτυπήσω εκεί που πονάς

Μην ξεχάσεις τα πάντα σε μένα
αν σε θέλω εσύ ζεις μες το ψέμα
μέσα μου ότι υπάρχει για σένα
αν είναι έρωτας

Πιο έρωτας πεθαίνεις
Πόσο με τρελαίνεις
που μέσα στην καρδιά μου σαν τυφώνας μπαίνεις
μου δίνεις οξυγόνο
με καταλαβαίνεις
πως να στο εξηγήσω πιο έρωτας πεθαίνεις

Ανασφάλειες έχουμε όλοι
η δική σου στα κόκκινα είναι
μες τα χέρια μου θάλασσα γίνε
και θα πάρεις αυτό που ζητάς

Με μια λέξη γεμάτο σκοτάδι
θες να μάθεις απόψε το βράδυ
στο φιλί,στο κορμί και στο χάδι
αν γράφει έρωτας

Πιο έρωτας πεθαίνεις
πόσο με τρελαίνεις
που μέσα στην καρδιά μου σαν τυφώνας μπαίνεις
μου δίνεις οξυγόνο
με καταλαβαίνεις
πως να στο εξηγήσω πιο έρωτας πεθαίνεις

Πιο έρωτας πεθαίνεις
πόσο με τρελαίνεις
που μέσα στην καρδιά μου σαν τυφώνας μπαίνεις
μου δίνεις οξυγόνο
με καταλαβαίνεις
πως να στο εξηγήσω πιο έρωτας πεθαίνεις

Πιο έρωτας πεθαίνεις

Πιο έρωτας πεθαίνεις

Πιο έρωτας πεθαίνεις
πόσο με τρελαίνεις
που μέσα στην καρδιά μου σαν τυφώνας μπαίνεις
μου δίνεις οξυγόνο
με καταλαβαίνεις
πως να στο εξηγήσω

Πιο έρωτας πεθαίνεις
πόσο με τρελαίνεις
που μέσα στην καρδιά μου σαν τυφώνας μπαίνεις
μου δίνεις οξυγόνο
με καταλαβαίνεις
πως να στο εξηγήσω πιο έρωτας πεθαίνεις

Πιο έρωτας πεθαίνεις

Πιο έρωτας πεθαίνεις


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018