A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Eleni Foureira - Stavrolexo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/11/2010

2010-11-26T09:45:39

Këngë e albumit:

"Eleni Foureira"


Δεν μου αποκαλύπτεσαι
Και όλο γρίφους βάζεις
Δεν ξέρω γιατί κρύβεσαι
Και θες να με πειράζεις

Προσέχω τις κουβέντες σου
Το νόημα να συλλάβω
Και από τα συμφραζόμενα
Ζητάς να καταλάβω

Σταυρόλεξο, η αγάπη σου
Και εγώ είμαι μολύβι
Και το μυαλό σου, δύσκολο
Που όλα μου τα κρύβει

Σταυρόλεξο, η σκέψη σου
Στις λύσεις πέφτω έξω
Αινίγματα, οι λέξεις σου
Που ακόμα να μαντέψω

Ρώτα ότι αισθάνεσαι
Μα απάντηση καμία
Το θέμα πάλι άλλαξε
Και μένει απορία

Δεν έμαθες να εκφράζεσαι
Είναι δικαιολογία
Να δεις και να μοιράζεσαι
Αυτό έχει σημασία


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018