A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Eleni Foureira - To Mistiko


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/05/2012

2012-05-22T07:58:39

Këngë e albumit:

"Ti Poniro Mou Zitas"


Mου αρέσει ο τρόπος που κοιτάζεις,
σε θέλω τόσο μου φωνάζεις,
ακόμα κι αν δεν πεις μια λέξη,
φωτιές ανάβεις και ποιος ν' αντέξει.
Πες μου τι πας να κάνεις.
Εσύ θα με τρελάνεις.
Έλα εδώ και τώρα.
Έλα και παρ' τα όλα.

Ό,τι θέλεις το έχω μόνο εγώ,
έλα μάθε πώς είναι να σε φιλώ,
πες τι θέλεις μην το κρατάς μυστικό.
Μην το κρατάς μυστικό.

Mου αρέσει ο τρόπος που κοιτάζεις,
σε θέλω τόσο μου φωνάζεις,
ακόμα κι αν δεν πεις μια λέξη,
φωτιές ανάβεις και ποιος ν' αντέξει.

Πες μου τι πας να κάνεις.
Εσύ θα με τρελάνεις.
Έλα εδώ και τώρα.
Έλα και παρ' τα όλα.

Ό,τι θέλεις το έχω μόνο εγώ,
έλα μάθε πώς είναι να σε φιλώ,
πες τι θέλεις μην το κρατάς μυστικό.
Μην το κρατάς μυστικό.

Το μυστικό

Ό,τι θέλεις το έχω μόνο εγώ,
έλα μάθε πώς είναι να σε φιλώ,
πες τι θέλεις μην το κρατάς μυστικό.
Μην το κρατάς μυστικό.

Ό,τι θέλεις το έχω μόνο εγώ,
έλα μάθε πώς είναι να σε φιλώ,
πες τι θέλεις μην το κρατάς μυστικό.

Ό,τι θέλεις το έχω μόνο εγώ,
έλα μάθε πώς είναι να σε φιλώ,
πες τι θέλεις μην το κρατάς μυστικό.
Μην το κρατάς μυστικό.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018