A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Eleni Foureira - All I Need


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/09/2012

2012-09-23T01:30:56

Këngë e albumit:

"Ti Poniro Mou Zitas"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "All I Need" kënduar nga Eleni Foureira.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eleni Foureira i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Samanta. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sammanta :
your live soo lays two one a sindeys
two onw a mondeys ohohohohhh you have
soo five to got my since you to got my
son shine amazing: ohhohohohhh that's
going a got a show

all i need to nine my babbe
to one louser so round so falling
you one player yeahhh to gamee a murder
ohh ohhh 2x.

ohhh it's nigt it's grat
to one a diamonds ahhh we walk
o dor two one o gote's you are
a baybe's amazing ohhhh that's
going a got a show

all i need it's tonigjt my babyeee
to one louser sow round so so falling
ehhh you one please yeahh to game
a murder ohhh ohhhh
4x.Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018