A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Eleni Foureira - Mono Gia Sena


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/04/2017

2017-04-05T17:30:00

Këngë e albumit:

"Vasilissa"


Μες στο ταξίδι του χρόνου
Μες την βουή και στην σκόνη του δρόμου
Βλέπω ένα φως που ανάβει στο βάθος
Σε βλέπω, σε θέλω με πάθος

Στην αγάπη μπες
Με ανοιχτές πληγές
Είμαι αυτό που θες
Είμαι Μόνο Για Σένα

Είμαι Μόνο Για Σένα

Αν θες να μάθεις τι είμαι
Κλείσε τα μάτια και σώμα μου γίνε
Γίνε καρδιά μου, βαθιά άγγιξε με
Σε θέλω ξανά, φίλησε με

Μες'το ταξίδι του χρόνου
Μες'την βουή και στην σκόνη του δρόμου
Βλέπω έναν ήλιο και μια καταιγίδα
Σε θέλω και ας είσαι παγίδα

Στην αγάπη μπες
Με ανοιχτές πληγές
Είμαι αυτό που θες
Είμαι Μόνο Για Σένα

Είμαι Μόνο Για Σένα


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018