A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Eleni Foureira - Το Κάτι Που Έχεις


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/08/2017

2017-08-04T16:36:09

Këngë e albumit:

"Vasilissa"


Δεν μ' ενδιαφέρει τ' ακριβό σου το ρολόι
Δεν μ' ενδιαφέρει αν έχεις χρήματα πολλά
Δεν μ' ενδιαφέρει αν έχεις δύο μέτρα μπόι
Κι αν το κορμί σου είναι φωτιά

Δεν μ' ενδιαφέρει το χρυσό piercing στη μύτη
Δεν μ' ενδιαφέρει αν είσαι και καλά σερφάς
Δεν μ' ενδιαφέρει αν έχεις τατουάζ μανίκι
Και μούσια τύπου χιπστεράς

Δεν μ' ενδιαφέρουν οι ταχύτητες που τρέχεις
Oύτε αν τ' αμάξι σου σε κάνει να πετάς
Δεν μ' ενδιαφέρει το εξοχικό που έχεις
Κι αν με φλαμίνγκο κολυμπάς

Γιατί εσύ έχεις, γιατί το έχεις
Αυτό το κάτι που θέλω
Που μ' έχει κάνει σαν τρελή να σε θέλω
Αυτό το κάτι που θέλω
Που μ' έχει κάνει σαν τρελή να σε θέλω
Αυτό το κάτι που θέλω
Που μ' έχει κάνει σαν τρελή να σε θέλω
Αυτό το κάτι που θέλω
Που μ' έχει κάνει σαν τρελή να σε θέλω
Αυτό το κάτι, το κάτι, το κάτι, τo κάτι, το κάτι

Δεν μ' ενδιαφέρει αν τα βράδια τριγυρίζεις
Δεν μ' ενδιαφέρει καν αν στον Θεό με πας
Δεν μ' ενδιαφέρει ούτε τι άρωμα μυρίζεις
ΟΚ εκτός κι αν είναι AXE

Δεν μ' ενδιαφέρει αν κάνεις box ή καποέιρα
Δεν μ' ενδιαφέρει αν χορεύεις και break dance
Δεν μ' ενδιαφέρει αν έχεις φίλη τη Φουρέιρα
Και απ' αυτήν πιο πολλούς fans

Γιατί εσύ έχεις, γιατί το έχεις
Αυτό το κάτι που θέλω
Που μ' έχει κάνει σαν τρελή να σε θέλω
Αυτό το κάτι που θέλω
Που μ' έχει κάνει σαν τρελή να σε θέλω
Αυτό το κάτι που θέλω
Που μ' έχει κάνει σαν τρελή να σε θέλω
Αυτό το κάτι που θέλω
Που μ' έχει κάνει σαν τρελή να σε θέλω
Αυτό το κάτι, το κάτι, το κάτι, τo κάτι, το κάτι


Ky tekst u dërgua nga booboo
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018