A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Eleni Foureira - 2018 S' Agapo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/12/2017

2017-12-20T18:24:50

Këngë e albumit:

"Vasilissa"


Λίγο πριν γυρίσει ο χρόνος
είμαι μόνη και είσαι μόνος
όμως μακριά σου σβήνω και...
Xoxoxo

Ετοιμάζομαι καρδιά μου
βάζω τα καλύτερα μου
έρχομαι στην γειτονιά σου και...

Και σου φωνάζω
Και σου φωνάζω
Και σου φωνάζω
Και σου φωνάζω

2018 σ' αγαπώ
μωρό μου σου αφιερώνω
ο Αϊ Βασίλης xoxoxo
και 'γω για σένα λιώνω

2018 σ' αγαπώ
μωρό μου δε σ' αλλάζω
και φέτος τα Χριστούγεννα
μαζί σου τα γιορτάζω

Όλα είναι στολισμένα
ζευγαράκια ευτυχισμένα
λείπεις όμως από μένα και...
Xoxoxo

Και σου φωνάζω
Και σου φωνάζω
Και σου φωνάζω
Και σου φωνάζω

2018 σ' αγαπώ
μωρό σου αφιερώνω
ο Αϊ Βασίλης xoxoxo
και 'γω για σένα λιώνω

2018 σ' αγαπώ
μωρό δεν σ' αλλάζω
και φέτος τα Χριστούγεννα
μαζί σου τα γιορτάζω


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018