A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Eleni Foureira - Tómame


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  36

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/10/2018

2018-10-26T17:28:16

Tómame Tómame soy el agua por tu sed
Tómame Tómame suave suave Otra vez
Suave Otra vez
Suave Suave Otra vez

Met a boy in Ibiza
But the boy he was a cheater
I think this one is a keeper
Cool like Cola in the freezer

And now he wanna be mine
Be a player on my team huh
Be part of my la vida
He’s coming in hot
gasolina-solina-gasolina

I Love when he calls me Bonita
Bonita, Si Bonita
Now he got me like

Tómame Tómame soy el agua por tu sed
Tómame Tómame suave suave Otra vez
Acerca te mi ahora
Yeah you got me feeling loca
Tómame Tómame suave suave Otra vez
Suave Otra vez
Suave Suave Otra vez

Came in looking like a treat huh
Hop into my 2 seater
I think this one is a keeper
Hot like the summer in Antigua

Now he wants some him and me time
Fly me out to Costa Rica
Got me burnin papito
He’s coming in hot gasolina-solina-gasolina

I Love when he calls me Bonita
Bonita, Si Bonita
Now he got me like

Tómame Tómame soy el agua por tu sed
Tómame Tómame suave suave Otra vez
Acerca te mi ahora
Yeah you got me feeling loca
Tómame Tómame suave suave Otra vez
Suave Otra vez
Suave Suave Otra vez

Acerca te mi ahora
Yeah you got me feeling loca
Tómame Tómame suave suave Otra vez
Suave Otra vez
Suave Suave Otra vez
Suave Otra vez
Suave Suave Otra vez


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018