A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Elhaida Dani & Nathaniel - Let It Go (Lascerò)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/10/2018

2018-10-26T09:22:13

By the look in your eyes
I can see your smile
There's a sadness surrounding you
C'e una parte di me
Che nascondo perche'
Nei sorrisi e più semplice

Please don't be afraid cause
I can light the shade cause
I've been through this by myself
Anche dentro il vento
Quando cambia il tempo
Dimmi che tu ci sarai

I can feel your pain
You don't have to hide it,I tried it
I know it doesn't work
Let me try to unchain
Your soul from the fear,I'm sincere I'll get you outta here
Abbandonati
Nell'abbracciò mio
Nell'abbraccio tuo
Ti cercherò
Non ti lascerò

You can cry those tears
Let go all your fears
Cause your secrets are safe with me
Sono fragile
Ma non ho lacrime
Nei sorrisi e più semplice

Please don't be afraid cause
I can light the shade cause
I've been through this by myself
Anche dentro il vento
Quando cambia il tempo
Dimmi che tu ci sarai

I can feel your pain
You don't have to hide it,I tried it
I know it doesn't work
Let me try to unchain
Your soul from the fear,I'm sincere I'll get you outta here
Abbandonati
Nell'abbracciò mio
Nell'abbraccio tuo
Ti cercherò
Non ti lascerò
Oh...
If you let it go
Oh...
If you let it go
Let me hold you now
Let me hold you now
Let me hold you now
Let me hold you now
I won't let go
I won't let go
Non ti lascerò


Ky tekst u dërgua nga jetaKartolina (1)

2018-10-26 07:15:50
Abbandonati
Nell'abbracciò mio
Nell'abbraccio tuo
Ti cercherò
Non ti lascerò

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018