A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Eli Fara - Popullore (1992)

Eli Fara - Nostalgji (1996)

Eli Fara - Po Te Pres (2001)

Eli Fara - Pertej (2002)

Eli Fara - Me Thote Zemra (2003)

Eli Fara - Hitet Popullore (2005)

Eli Fara - Best Serenate (2005)

Eli Fara - Te Dua Per Vete (2009)

Shkelzen Jetishin & Eli Fara - Shkelzen Jetishin & Eli Fara (2018)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018