A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Eli Fara - Qeraxhiu I Grebenjes


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2009

2009-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Këngë Korçare"

Këngë e albumit:

"Popullore"

Këngë e albumit:

"Te Dua Per Vete"


QERAXHI E O I GREBENESE DHE MORE
O QERAXHI E PASKE QENE
AMAN I PA BESE DHE MORE AH QE-QERAXHI
EE QERAXHI TE O TE KAM VELLA E DHE MORE
AH QERAXHI EE KE SILMA BURRIN E PO PA PARA E DHE MORE
AH QE-QERAXHI

E PO NE QOFSHIN O O BURRA TANE DHE MORE AH QERAXHI
EE SIHARRIQE DO TE JAP GJERDANE DHE MORE AH QE-QERAXHI
EE NE QOFSIN O O BURRAT E BOTES DHE MORE AH QERAXHI
EE PO MUR NE MUR DO DO TI BIJE KOKES DHE MORE AH QERAXHI EE

QERAXHI TE O TE PLASTE KALI DHE MORE
O QERAXHI EE ENDAVE NUSEN O NUSEN NGA DJALI DHE MORE
AH QE-QERAXHI EE SHKOJNE BURRAT SHKOJNE EDHE NA LENE DHE MORE
AH QERAXHI EE SHKOJNE EDHE MARRIN DHEN E MORE AH QERAXHI


Ky tekst u dërgua nga KRISTAQ KRUTJA
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018