A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Eli Fara - Te Dinja Te Vogel


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2002

2002-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kenge Te Zgjedhura Nga Jugu"

Këngë e albumit:

"Me Yjet E Serenates"

Këngë e albumit:

"Nostalgjia E Serenates Korcare Vol.1"

Këngë e albumit:

"Nostalgjia E Serenates Korcare"

Këngë e albumit:

"Best Serenate"

Këngë e albumit:

"Pertej"


Të ka mbirë manushaqja ty o moj në penxhere.
Unë të dija të vogël ti më qënkërke moj dyzet vjeç.

[Refreni]:
Të dinja të vogël ti më qënke dyzet vjeç.
Leri nazet se s'të kanë lezet.

Ti kur më del te porta dhe më bënë muhabet
lëri moj këto naze se për ty nuk kanë lezet.

[Refreni]
Të dinja të vogël ti më qënke dyzet vjeç.
Leri nazet se s'të kanë lezet.

Ti kur më del n'dritare dhe më bën me isharet
unë të dija të vogël ti më qënkërke moj dyzet vjeç.

[Refreni]
Të dinja të vogël ti më qënke dyzet vjeç.
Leri nazet se s'të kanë lezet.


Ky tekst u dërgua nga ana ismaili
Më Shumë...