A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Eli Fara - Te Dua Per Vete


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  22

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2009

2009-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Te Dua Per Vete"


Mora tatepjeten moj, tek zbrisja nga mali
atje ne nje shtege moj , c'me takoi djali
seç mi tha dy llafe moj , me dogjen si shpuze
ç'me zuri per qafe moj , me puthi ne buze.

Nga nje manushaqe moj , mu ne baçen tende
nema ate faqe moj , aman se me çmende
kto faqet e tua moj , te bardha si bora
ai qe t'i preku moj , me ju thafte dora.

Dale se me lodhe, prit aman ku vete
s'te dua per boten moj , te dua per vete
Dale se me lodhe, prit aman ku vete
s'te dua per boten moj , te dua per vete.

Po ç'deshe ti moj rreze malit-e
Po ç'deshe ti moj rreze malit-e
Po te te puth nishanin e ballit-e
Po te te puth nishanin e ballit-e.

Po ç'deshe ti moj rreze fushes-e
Po ç'deshe ti moj rreze fushes-e
Po te te puth nishanin e gushes-e
Po te te puth nishanin e gushes-e.


Ky tekst u dërgua nga Brilante
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018