A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Eli Fara - Denglat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  79

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2014

2014-06-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 13


Ishte nate, bente vape.
Ne vendin tend une kisha detin plot me dallge.
Jo shume larg meje,
ti prape genjeje, por s'po defreje.

Une e di dhe ti e di
se peng me ke.
Sa te zbardhe i varur
do te le.

Ref (2.x)
Denglat e tua.
Tjeter ben e tjeter thua.
Pse mua ?
Per cudi i dua.

Denglat e tua.
Po e humb toruan.
Tundu, tundu,
s'e zemra mu verbua.

Ishte nate, bente vape.
S'pata sandalet dhe mbi rere u bera tape.
Shume afer teje.
Te perjetoja ate qe doja.

Une e di dhe ti e di
se peng me ke.
Sa te zbardhe i varur
do te le.

Ref (4.x)


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018