A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Eli Fara - Me Mua Mos...


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  60

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/04/2015

2015-04-08T17:30:06

Teksti:

Rozana Radi

Muzika & Orkestrimi:

Adrian Hila

Video Produksioni:

MAX Production

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 14


Iken e vjen, thuaj a me ndjen?
Te kam ne gjak, dua shume, jo pak.
Me ngre ne qiell, e s'me jep diell.
E behem shi, e vetem rri.
Se nuk je ti.

Ref.4.x
Me mua mos!
Se te dua, mos.
Me mbaj per vete,
Se pa ty po sos!

Ne kete bote, ty te kam une zot.
Me nje si ti, do ky shpirt te rrije.
Me ngre ne qiell, e s'me jep diell.
E behem shi, e vetem rri.
Se nuk je ti.

Ref.
Me mua mos!
Se te dua, mos.
Me mbaj per vete,
Se pa ty po sos!


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018