A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Eli Fara - Kolazh 1996


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/12/1996

1996-12-22T17:00:05


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Kolazh 1996" kënduar nga Eli Fara.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Kolazh 1996".
Videoklipi nga Eli Fara i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018