A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Eli Malaj & Sajmir Misku - Dashuria Eshte Mbret


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/08/2010

2010-08-09T07:06:33

Më Shumë Nga

Sajmir MiskuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuria Eshte Mbret" kënduar nga Eli Malaj & Sajmir Misku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eli Malaj & Sajmir Misku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018