A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Eli Malaj - Kolazh 2011


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/11/2011

2011-11-21T21:56:27


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh 2011" kënduar nga Eli Malaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eli Malaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kristina Deda. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

ani mori nuse o moj qaf gastare ani mori nuseoo o moj qaf gastare ani a don rruze o ani a don pare ani a don rruze o ani a don pare as nuk due rruze o as nuk due pare as nuk due rruze o as nuk due pare por e due burrin o djal te ri beqare por e due burrin o djal te ri beqare o ku po shkon o rrushja lales me dimi te bardha o ku po shkon o rrushja lales me dimi te bardha bej aman aman sonte jam te daja bej aman aman sonte jam te daja o synu izi lum daja per ty me sy e vetulla ishalla vjen a prep o synu i zi lum daja per ty me sy e vetulla ishalla vjen a prep o ku po shkon o rrushja lales me dimi lahuri o ku po shkon o rrushja lales me dimi lahuri bej aman aman sonte jam te burri bej aman aman sonte jam te burri o synu i zi lum burri per ty me sy e vetulla ishalla vjen a prep o synu i zi lum burri per ty me sy e vetulla ishalla vjen a prep
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee shkaperceva dy tri male moj lule moj lale shkaperceva dy tri male moj lule moj lale kaperceva e rash ni fushe moj lule moj lale kaperceva e rash ni fushe moj lule moj lale aty gjeta i kulle te ngushte moj lule moj lale aty gjeta i kulle te ngushte moj lule moj lale kulla ishte shkalla s'kishte moj lule moj lale kulla ishte shkalla s'kishte moj lule moj lale .Më Shumë...