A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Eli Malaj - Lodhu Kot


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/07/2013

2013-07-18T18:30:08

Muzika & Orkestrimi:

Alban Arifi


Me shume mund cdo gje ndertoj
Vete e prish e vete shkaterroj
Padrejtesia s’me pelqen
Cdo 3 fjale ti me genjen

Ref: Lodhu lodhu kot
Nuk do mundesh te me marrish dot
Dhe ne ferr vend per ty s’ka
Une do qesh, ti ke me qa

S II
Mos kujto se ma ke hedh
Per cdo here qe ma ke dredh
E kam mbyllur njerin sy
O sa shume kam ba per ty


Ky tekst u dërgua nga anonim
Më Shumë...