A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Eli Malaj - Mashtruese


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/01/2018

2018-01-14T08:13:56


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mashtruese" kënduar nga Eli Malaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eli Malaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...