A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Eli Malaj - Jare A Korçare  (Feat. Endri & Stefi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/07/2018

2018-07-24T14:59:15

Featuring

Endri Prifti

Featuring

Stefi Prifti

Teksti:

Avni QahiliKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jare A Korçare" kënduar nga Eli Malaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eli Malaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...