A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Eli Malaj - As Me Miliona


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/08/2018

2018-08-18T11:19:23

Muzika:

Zzap And Chriss

Teksti:

Zzap

Video Produksioni:

Fabrika


Njo si ti njo si ti
sdu me pa me me sy
Ti ke mem lyp ti ke mem lyp
u bo shum vone vone per ty
Sa shum ke rejt sa shune.ke rejt
senet ti kan pa ty krejt
Kjo tradhti kjo tradhti
ka me tu kthy ty krejt

2x
Beso spom dhimesh tani spo du me dit mo
E kam heq do sen bejbi cdo ndjenj per veti por tash jo

Ref

Ajde bejb cojna nga nje shishe raki
Me sheru kete plage
Se krejt dashni qe kam une per ty
Smundesh me i pagu me kurgjo
As me miliona miliona m smunesh me pagu jo

Afer meje sdu me te pas nana
Kush je ti e di tash aaa
Sjena mo njesoj na jo jo
I kam msu kto lojna aaa
Premtimet qe mi dhe ti nana
Jan fundos ne deti aaa
Per ty vec i lojke nana
Per mu shum e rend ke

2x

Beso spom dhimesh tani spo du me dit mo
E kam heq do sen bejbi cdo ndjenj per veti por tash jo

Unanana na na na miliona
Miliona miliona unababa miliona

Ref 2x

Ajde bejb cojna nga nje shishe raki
Me sheru kete plage
Se krejt dashni qe kam une per ty
Smundesh me i pagu me kurgjo
As me miliona miliona m smunesh me pagu jo


Më Shumë...