A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elida Daci-Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Elida Daci-Gashi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 14 Qershor 2017, Elida Daci-Gashi publikon videoklipin "Kallet Atmosfera". Më datë 20 Nëntor 2017, Elida Daci-Gashi publikon videoklipin "Du Me Dale". Më datë 16 Maj 2018, Elida Daci-Gashi publikon videoklipin "Kush Je Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Qershore Tafallari

Vushe Mjaki

Ardiana Dili

Lumturije Berisha

Vanesa Nimanaj

Valmira Ramadani (Vali)

Ezo Menic

Luiza Lui

Vlora Ahmetaj

Jela


Tags: Elida Daci-Gashi, Elida Daci, Elida Gashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018