A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Elida Daci-Gashi - Kush Je Ti


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/05/2018

2018-05-16T18:30:01


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Kush Je Ti" kënduar nga Elida Daci-Gashi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Kush Je Ti".
Videoklipi nga Elida Daci-Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Gjiko & Lumi B - Kush Je Ti

[Gjiko:]
Qaty qe me kllik ku nuk jon t'zit
Dora mu ka pi kok me zit tu perzi
Qaty qe me kllik ku nuk jon t'zit
Dora mu ka pi kok me zit tu perzi
Kejt qa po don ky djali ri
1 milion mi mrri para se mem mlu dheu zi
Kejt qa po don ky djali ri
1 milion mi mrri para se mem mlu dheu zi
I suck on dat dhip like i suck sok me pip
She suck on my dick thu se o tu vjedh benzin
Gjiko qaq flliqt o ka i hin
Ngusht ngusht ngusht ka nevoj per vazelin
Qata krejt kllika me dhipa n'kat t'10 jem desh
T'nestrit n'mengjes tesha kat jena vesh
E ti swag-in munesh me kesh
Qysh kan thon pleqt kush e kesh e vesh
Yaa, sherri vogel po sherrin e madh
Kena mall sa krejt gurbetqart bashk
Kur po shkoj n'banes une krejt bar
Pom doket si me dal prej ni livadh
Menagjeri fort si gjithkah pa passaport
Koncerti shkon shtrejt o ka m'shkojn njerst si kok
Qata nuk pom bohet von
Thu si neser kom provim a un moti e kom dhon

[REF.:]
Kush je ti motherf**ka kush je ti
Kush je ti motherf**ka kush je ti ahh
Kush je ti motherf**ka kush je ti
Eyo kill it Lumi B'

[Lumi B:]
Who the f**k is dis, call me lumi bis
Tu bo dirty money man, u bo lumi pis
Pare duqa duqa yea i paloj si tetris
Keshi tu shku n'bank si me ma kallxu naj vic
Fjalt e rana 1000 kilogram
Sun em qitni jasht si me kon orman
Sun i shtini kamt se s'keni jorgan
'Kafeneja Jone' thirrem Orhan
Eyy, koncertet full gjin pompey
Mos gjuj kungja se ti kthejna volley
Mos u nxej e tu lujt hokey, okey?
Po thu qe e kom dhi, pse po merr er ah?
Hala nuk je ngi thirri do tjer ah
Bejbe bejbe, ma me neve
Se t'lojna pa buk si modele

[REF.:]
Kush je ti motherf**ka kush je ti ah?
A je vet a me kusheri?
Motherf**ka kush je ti motherf**ka kush je ti ah?
A je vet a me kusheri?
Trego trego?

Kush je ti motherf**ka kush je ti
A je vet a me kusheri?
Motherf**ka kush je ti motherf**ka kush je ti
A je vet a me kusheri?

BigBang motherf**ka, Lumi B motherf**ka
Gjiko motherf**ka, REDBOX motherf**karii

Murat Nazifi - Kush Je Ti

REFRENI

E NDJEJ VETEN TE LODHUR SDUA TJA DI
KU NUK ME KISHTE NDODHUR SOT KUSH E DI
UNE IKA TE HARROVA SOT KUSH JE TI

Rameka - Kush Je Ti

Kobra:
E mer foton e pshtyn se ke fuqin as menqurin phyyy
ta hupin krimtarin e mushesh e thu vertetsin
a un jom ktu kom mu kan deri nditen qe ka mengjes
aun jam kunder interes prej kerkuj nuk pres
piramida e ndertume me mun temin plot tfitume
plot duele pa kele mesele ju kallxoj kush kuptoj e nxune
e rrune perqef temin e krume
po dora ska tpagume gishtin e ngre e rrxume met kufom

Ka sa po shkon plumi mishi truni erdh funi aaaaaaaaaa
rep simbol madefuckin fol hajt guxo narkivol un tshti
kisha lujt koqe me rap edhe nkoft se osht repi ushtri
birma ta shky cilin dush ta shty me mush krejt gojen gjako
ne sundojm nket qim nene ti duhesh ta dish plako
sadik gjoka a.k.a kobra
dridhet kodra kur vi se un jam qaj qe mnjeh krejt bota man

Refreni 4x:
Thu sjam kush! kush je ti? As ske me ken kurkush perveti/
As ske me ken kurkush perveti/ Vec urrejtje ke ti/

RaMeKa:
Thu sjam kush! kush je ti? As ske me ken kurkush perveti.
vech se jam ma i drejti/ shoh urrejtje qe ke ti/
jam gjall/ ringjall/jam shpall vet mreti/
maje mend kur tham/ ky ramek snryshon/ nuk baft toka deti/
Rameka Ramekaj i hatashem/
tvjen keq qe sjam ma i flakshem/ ma i shkathshem/ i pa kapshem/
i bjen hashe se tmyt e verteta/
nuk t'ringjall rrena shok ket ta thot rameka/

landi komondanti i vechanti vlere diamanti/
interesant nuk ban por osht kor fol chohe nkam ti/
mos tvet se nuk tveta/ mir mgjen kur mir tgjeta/
digjet fleta/ prej flalve tverteta/ qe shkrun rameka/
nuk jam si don/ por jam si jam/ si du kupton?/
nese du e baj nese zdu- zdu! ska njeri qe mnryshon
se mdalon njeri/ nuk ka kufi/ per ket kampion e di/
qeveri nveti.parti nveti edhe tjert vec kan zili/

Refreni 4x:
Thu sjam kush! kush je ti? As ske me ken kurkush perveti/
As ske me ken kurkush perveti/ Vec urrejtje ke ti/Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018