A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  296
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Elinel është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Granit Bajraktari, i njohur ndryshe si Elinel, ka prejardhjen nga Drenica (Kline e Eperme), por eshte lindur dhe rritur ne Prishtine. Mesimet fillestare i mori ne shkollen "ILIRIA", me pas vazhdoi shkollimin ne gjimnazin "XHEVDET DODA", aktualisht student ne universitetin "AAB" - drejtimi KOMUNIKIM MASIV, dega PRODUKSION. Gjithçka rreth tij ka te beje me RAP-in, gje qe i fle ne zemer. Elinel eshte aktiv ne kete muzike, edhe pse jo aq i njohur, zo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Profili

Google+

Profili

SoundCloud

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

O (2013)


» Dërgo Një Këngë »

Per Familje
Dream
Lambo
Gangsta
Bullet
Kuku
1 Qëllim
T’kom Dasht
Life In Lyrics (True Story)
Gett'o

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Lyric Master

Capital T

Majk

Gold AG

2Ton

Ledri Vula

Getinjo

Kid Gashi (G4shi)

Big Basta

Noizy


Tags: Elinel, Abstract, Granit Bajraktari

Elinel në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019