A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Elis është një këngëtar i njohur. Më datë 27 Nëntor 2006, Meritol publikon videoklipin "Dita Dites", në bashkëpunim me Elis. Më datë 17 Mars 2018, Elis publikon videoklipin "Ajo Po Don", në bashkëpunim me Megi. Më datë 12 Janar 2019, Elis publikon videoklipin "E Humbur"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Genti

Burim Kastrati

Niku

Chika

Alban Emiri

Kacho

Nusran Fera

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Breaker G

Orhan Zeneli


Tags: Elis, Elis Voli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019