A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Elis - Special  (Feat. Megi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/03/2014

2014-03-24T18:29:28

Featuring

Megi (Mergim Jusufi)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Special" kënduar nga Elis.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Special

Te kam thene se per mu femrat
O jane veç numra e nuk ju di as emrat
E ti shume po ju beson
E mu me me dashur nuk po guxon

Ref...
Jo jo jo jo jane veç fjale
Une ty te dua special
O special ti po m'pelqen
Tjerat nuk kane vend ne zemren tem

Jo jo jo jo jane veç fjale
Une ty te dua special
O special une ty te du
Kisha mujt sot me t'martu

Ti beson seriozisht
Se une jam veç nji avanturist
Zemren mu me ma pas fale
Pasha Zotin ma mire te kish dale

Ref...
Jo jo jo jo jane veç fjale
Une ty te dua special
O special ti po m'pelqen
Tjerat nuk kane vend ne zemren tem

Jo jo jo jo jane veç fjale
Une ty te dua special
O special une ty te du
T'kisha mujt sot me t'martu

...

Ref...
Jo jo jo jo jane veç fjale
Une ty te dua special
O special ti po m'pelqen
Tjerat nuk kane vend ne zemren tem

Jo jo jo jo jane veç fjale
Une ty te dua special
O special une ty te du
T'kisha mujt sot me t'martu

Lyrical Son - Special

Ey...Ladies and Gentleman. It's your boy Lyrical Son

Lyrical Son:

Po thojn që jom bo Soft se po repovati veq për femna/
Se kom about per ksi sene mu përmen a/
E mshelt me dry o' zemra edhe se lo hiq asni bitch un afër/
Nuk m'dojn mu po qfare jom vet po m'dojn veq për hatër/
t'Emnit edhe Xhepit, Famës edhe Lekit/
Jo shpirtit respektit, veq pamjes ka deti/
Bad Bitch ku s'je Ti/
Nuk mun me m'bo për veti/
Asnihere hiq me m'vetë Ti/
Ku e Ku s'jom a je n'veti?/
Ti po don me mu bo Gru me t'parën/
edhe Po lyp mu martu me t'parin/
Veq krejt kjo varet a Mu a Paret?/
A MU A PARET ?(4x)

Refreni(Lyrical Son):

She's special not your average type of girl
Ain't the one you wanna leave
She's the one you wanna love
Intelectual so sexy when she speaks
With an ass so thick and the beatiful tights
and Pretty hot face, she's made for me

MC Kresha:

Cilit Këngtar ja ke thon kto' Fjal' para Meje more Pllumb i Bardhë/
Une po du me ardh, po diqka Rrugës o tu m'nalë/
Ty t'ka lali xhan, pse po bohesh kishe spo ma han/
A e ki fajin Ti(Hun') a Falli n'filxhan?/
I'm fallin' majëm mos m'thuj për fajin tënd/
Për Ty e kalli krejt mahallën si 1 Majin(Hun')/
The Truth is Dashnia goxha kurv ish/
Kur po t'hike n'mish po t'shtike mu bo foolish/
Actin' stupid shit like yo Let's do this/
A mrena n'zemer tu thon Jo s'du hiq/
Money Over Hoes sun ma lshon asni Rrosp/
Prekja jote mka bo t'varun o' ka m'qon n'Overdose/

Refreni(Lyrical Son):

She's special not your average type of girl
Ain't the one you wanna leave
She's the one you wanna love
Intelectual so sexy when she speaks
With an ass so thick and the beatiful tights,
and Pretty hot face, she's made for me