A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Elis - Si Ty  (Feat. Megi)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/10/2014

2014-10-21T09:01:43

Featuring

Megi (Mergim Jusufi)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Ty" kënduar nga Elis.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Natti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ref 2x
toka te sillet
mbylli syt
dhe mendo me pak
vendi te digjet
je ne enderr
dhe qendro
me gjat

vetem ket nat dua te dal
dhe ti harroj te gjitha
sa po mbaroj goten e par
me kujtohet vendi
ku un te prisja
aty filloj te humbas
e kthej kohen pas me shfaqen
te gjitha kujtimet
per femrn qe kam ne krah
me duket se te ngjan
e lodha veten
duke e genjyr
koha s'do ndalet
gabimet do falen
ajo ndihet fajtore
se ka nje tjeter perdore
me tinguj lendohet
bota rrotullohet

Ref 2x
toka te sillet
mbylli syt
dhe mendo me pak
vendi te digjet
je ne enderr
dhe qendro me gjat