A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Elis - E Humbur


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/01/2019

2019-01-12T19:03:38


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "E Humbur" kënduar nga Elis.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "E Humbur".
Videoklipi nga Elis i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xhoi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ndjej qe vetja me tradheton
Kur syte e tyre me shikojne dhe me kerekojne
Kerkojne te fshehten time te zbulojne dhe sa here kam shkuar larg atje kur vetem shpirti shkon
Kerkoj dike ze zemren t'ma sheroj
Nuk dua pas veten te kthehem
Nuk dua me veten te genjej

Ref:
Dhe ndjehem e humbur
Dhe ndjehem e lodhur
Dhe ndjehem e prekur
Kte nate
Gjithcka me humben
Gjithcka me lodhen
Dhe ndjehem e huaj kte nate

Perseri do nisem sot
te kerkoj nje tjeter drite nje tjeter bote nje tjeter jete ku veten te cliroj dhe sa here te shkoje aq larg
Sekretin tim un do e mbaj
Si nje thesar
Asnje tjeter gje me shtrenjte nuk kam
Nuk dua pas veten te kthehem
Nuk dua me veten te genjej

Ref:
Dhe ndjehem e humbur
Dhe ndjehem e lodhur
Dhe ndjehem e prekur
Kte nate
Gjithcka me humben
Gjithcka me lodhen
Dhe ndjehem e huaj kte nate

Jo me koha s'me prek
Asgje tjeter nuk prek

Jo me koha s'prek
Koha nuk me prek jo
Jo me koha s'prek
Koha nuk me prek jo

Nese koha kalon
Nese koha ndalon

Ref:
Dhe ndjehem e humbur
Dhe ndjehem e lodhur
Kte nate
Gjithcka me humben
Gjithcka me lodhen
Dhe ndjehem e huaj kte nate