A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Elita 5 - Dua Te Vdes


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  23

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2000

2000-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"The Best Of"

Këngë e albumit:

"Hitet E Elita 5"

Këngë e albumit:

"Nuk Jam Alkapone"

Këngë e albumit:

"Only For You (Vetëm Për Ju)"
Dua të vdes
Deri sa jam i ri
Ndoshta kur do të dëgjosh
Do të qash dhe ti
(2 here)

(refren)
Por dije se kam vdekë
Dhe zemra mu bo hi
Dhe s'mendoj
Më për ty

Ndoshta do të gëzohesh
Se nga une do të lirohesh
Ndoshta do të qahesh
Se nga une do të ndahesh
(2 here)


Ky tekst u dërgua nga Mine-emAkordet

Am
Dua të vdes
C
Dhe pse jam i ri
Dm———–F
Ndoshta kur do të dëgjosh
G————–Am
Do të qash dhe ti

Refren:
C—————Dm
Por dije se kam vdek’
——F—G—–Am
Dhe zemra mu bo hi
(G)-C——Dm
Dhe s’mendoj
F—G–Am
Më për ty

Am
Ndoshta do të gëzohesh
C
Se nga unë do të lirohesh
Dm————-F
Ndoshta do të qash
G—————–Am
Se nga unë do te ndahesh


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018