A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Elita 5 - Harroje Vetmine


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  36

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/1997

1997-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"The Best Of"

Këngë e albumit:

"Hitet E Elita 5"

Këngë e albumit:

"Live"

Këngë e albumit:

"Si Merlin Monro"

Këngë e albumit:

"Only For You (Vetëm Për Ju)"


Nese sonte ndihesh vetem
Dhe ke frik te shohesh endrra
Shuaj driten, ndize zemren
Do t'me gjesh mua Brenda
(2 here)

Dhe lindi kenga e dashurise
Qe kurre per ty s'do kete mbarim
Kjo kenge perjete mbetet kujtim

Me ty asgje nuk do nderroj
Le t'me falin boten mua
Cdo ,vajze tjeter qe e takoj
Ben me teper te te dua
(2 here)

Dhe lindi kenga e dashurise
Qe kurre per ty s'do kete mbarim
Kjo kenge perjet
Mbetet kujtim....


Ky tekst u dërgua nga Dj EmotionAkordet

A
Nese sonte ndihesh vetem
F#m
Dhe ke frike te shohesh endrra
Bm
Shuaj driten, ndize zemren
E
Do t’me gjesh ti mua brenda

(Strofa 2 vazhdon me te njejtat akorde…teksti nuk po me kujtohet)

D A
Dhe lindi kenga e dashurise…..
D A E
Kjo kenge….

A E
Kjo kenge per ne, mbetet kujtim (vazhdojne akordet e strofes)


Intro

=========================Aadd9==================

e|------------0-----------------------0-----------------------------
B|----------0----0---0-------------0-----0-----0--------------------
G|-------6---------6------------6-----------6-----------------------
D|----7----------------------7--------------------------------------
A|-7---------------------7------------------------------------------
E|------------------------------------------------------------------

==========================F#m==================

e|-------------2---------------------------2-------------------------
B|----------2----2----2-----------------2-----2-----2----------------
G|-------2---------2-----------------2-----------2-------------------
D|----4---------------------------4----------------------------------
A|-4--------------------------4--------------------------------------
E|-------------------------------------------------------------------

===========================Bm==================

e|-------------2----------------------2-------------------------------
B|----------3----3-----3-----------3-----3-----3----------------------
G|--------4---------4-----------4-----------4-------------------------
D|----4----------------------4----------------------------------------
A|-2----------------------2-------------------------------------------
E|--------------------------------------------------------------------

==============================E================

e|-------------0-------------------------0----------------------------
B|----------0-----0----0--------------0-----0-----0-------------------
G|-------1----------1--------------1----------1-----------------------
D|----2-------------------------2-------------------------------------
A|-2-------------------------2----------------------------------------
E|--------------------------------------------------------------------

Kartolina (1)

2018-01-20 12:19:48
Nese sonte ndihesh vetem
Dhe ke frik te shohesh endrra,
Shuhe driten,ndize zemren
Do t'me gjesh mia brenda...
N & X

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018