A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Elita 5 & Adelina Ismaili - Sajzeza


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  33

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2000

2000-12-31T00:00:00

Më Shumë Nga

Adelina Ismaili

Këngë e albumit:

"The Best Of"

Këngë e albumit:

"Si Merlin Monro"

Këngë e albumit:

"Only For You (Vetëm Për Ju)"


Sajzezo, o moj sajlaro x2
o si na e dogje muhallën'o x2

Nuk e dogja unë se jam delije'o x2
e dogji ç'ai djalë me alltije'o x2

Sajzezo, o moj sajlaro x2
o si na e dogje katundin'o x2

Nuk e dogja unë se jam qibare'o x2
e dogji ç'ai djalë me cigare'o x2

Sajzezo, moj si flutur'o x2
hajd' ma jep fjalën, moj e bukur'o x2

Fjalën s'mund ta jap, djalo, fjalën s'mund ta jap x2
jam shumë e re, djalo, prit të rritem pak x2


Ky tekst u dërgua nga Virtual Devil
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018