A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Elita 5 - Me Fal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  568

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/06/2014

2014-06-25T18:00:53

Teksti:

Fatmir Muja

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Video Produksioni:

Daniel Joveski

Këngë e albumit:

"Mohikani I Fundit"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 14

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014
Nëse fjalët s'kanë kuptim
më e mirë është heshtja
Nëse loti është i rrem
njësoj është dhe buzëqeshja
Nëse fati asnjëherë
nuk na ndan as na bashkon
sot e përgjithmonë,ka diçka që nuk ndryshon (2x)

ref:
Më fal, të lutem më fal
që nga vetja s'të ndaj
ti e din se jam pa faj.
Më fal, të lutem më fal
që nuk mundem të ndryshoj
të jetoj e të t'harroj.

A ka mbetur gjë në jetë që s'e kam bërë për ty,
a po ndoshta ndjen diçka që mua s'ma thua drejt në sy.
Sikur lotët e gjithë botës të takohen në një vend
prap nuk mund ta thonë dashuria sa dhemb
jo nuk mund ta thonë dashuria sa dhemb

Të lutem më fal...

ref:
Më fal, të lutem më fal
që nga vetja s'të ndaj
ti e din se jam pa faj.
Më fal, të lutem më fal
që nuk mundem të ndryshoj
të jetoj e të t'harroj.

Më fal, të lutem më fal,
që nuk mundem të ndryshoj
të jetoj e të t'harroj....


Ky tekst u dërgua nga  Asele1
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018