A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Elita 5 - Meteor


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  25

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/11/2014

2014-11-25T19:36:52

Muzika:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Arsim Bunjaku

Këngë e albumit:

"Mohikani I Fundit"


Ndal rri aty ku je,
mos lëviz aspak ,
mos bëj e përpara asnjë hap..
Dua qe t'i them
sonte ose kurrë, fjalet qe s'ti thashë dikur ...

Askujt nuk ja hapa zemrën
s'kisha fat po as guxim,
kjo është hera e parë
qe po e beje nje perjashtim ..

Si nje meteor,
do te digjem
si nje meteor,
kur jam afër teje
gjithcka mund te ndodhë

Si nje meteor do te digjem
flakë do të marr zjarr,
ti më je magjia ime e bardhë,
je magjia ime e bardhë...

Ndal, rri aty ku je,
mos vazhdo më shumë,
ikja jote nuk te çon askund.
Puthjen e vërtetë nga t'i do ta marr
...ky eshte rasti ideal ..rasti ideal ..

Askujt nuk ja hapa zemrën
s'kisha fat e as guxim,
kjo është hera e parë
që po e bëj një perjashtim ..

Si nje meteor ,
do te digjem
si nje meteor ,
kur jam afer teje
gjithcka mund te ndodhë..
.Si nje meteor do te digjem
flakë do të marr zjarr,
ti je magjia ime e bardhe ,
je magjia ime e bardhë...


Ky tekst u dërgua nga Melissa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018