A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elita Reçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
BIOGRAFIA: Elita Reçi është një këngëtare e njohur. Elita Reçi është një këngëtare e mirënjohur nga Veleshta, Strugë, Maqedoni. Deri më tani ajo ka arritur të publikojë tre albume të suksesëshme të cilat janë mirëpritur nga publiku, si ai në Maqedoni ashtu edhe nga publiku në Kosovë dhe Shqipëri. Albumin e parë ajo e publikoi kur i kishte vetëm 15 vjet. Pas tre viteve ka realizuar albumin e sajë të dytë “Kujtoj zërin tënd” dhe ndryshe nga ai i pari, këtu ka pasur më shumë kompozitorë, duke filluar...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Saranda Imeri

Arjeta Zhuta

Azra

Leonora Bahiti

Liria Dedvukaj

Enki

Fjolla Krasniqi

Habibe Ostreni (Bibe)

Besa Morina

Behare Shala


Tags: Elita Reci, Elita Reqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019