A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elmaze Jashari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Elmaze Jashari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 26 Gusht 2008, Elmaze Jashari publikon videoklipin "Rralle E Plot Malle"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Merita Sahiti

Bardha Dernogllava

Drita Jetishi - Sahiti

Teuta Gashi

Mirjeta Mema

Merita Spahiu

Kumrie Biba

Elma Halili

Dhurata Aliaj

Nesa Omaj


Tags: Elmaze Jashari

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018