A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elona Merko

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Elona Merko është një këngëtare e njohur. Më datë 18 Dhjetor 2010, Elona Merko publikon videoklipin "Me Zu Vesa Ne Lendine". Më datë 16 Prill 2015, Elona Merko publikon videoklipin "Si Princeshe", në bashkëpunim me Tori Beratit. Më datë 1 Mars 2016, Elona Merko publikon videoklipin "Zoti Ka Me Ta Kthy"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lirije Istogu

Remzie Krasniqi

Silvana Markxheka

Violeta Marku

Mimoza Hyseni

Greta

Festime Hasani

Rina Abdyli

Fjona Llanaj

Klarisa Filipi


Tags: Elona Merko

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018