A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • Istog 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Elsa Fetahaj është një shkrimtare. emri:Elsa Fetahaj Shkolla:Martin Camaj-Gurrakoc...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Gresa Rudaku

Diana Sadrija

Rita Kastrati (Poete)

Albana Hajra

Florentina Zukaj

Yllka Kastrati

Aurela Uka

Sara Ibrahimi

Njomza Fetahaj

Jehona Gashi


Tags: Elsa Fetahaj

Krijo Një Kartolinë