A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Eltina Minarolli - Me & You


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/03/2018

2018-03-13T18:46:53


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Me & You" kënduar nga Eltina Minarolli.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Me & You".


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Lil Wayne. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

i wouldnt care if u was a dirty dog and that u hit every chick that u ever called c it wouldnt make a differnece cuz thats just way benneath me and u boy.c u dont ever have 2 worry bout me i promise 2 keep it real whatevers on my mind im a speak on how i feel stay truthful 2 and never lie 2u and i wont ever keep no secrets no matter whatever

Girl You Kno Wut I Mean Yea
Well If Ya Dont Then Ill Explain
You Can Be My Misses Wayne
We Can Do The Dam Thang..And Thangs
You See I Had To Tell My Nigga Lil Boy
I Met A Girl Like You
Cuz I Aint Never Met Another Girl Like You
But I Know Wut To Do Wit A Girl Like You
Three letters...I Do
I Wouldn't Care If You Were a Prostitute and
That You Hit Every Man That You Ever Knew
It Wouldnt Make A Difference
If That Was Way Before Me And You Girl
See You Dont Ever Have To Worry About Me
As Long As You Keep It Real
Whatevers On Yo Mind
Speak On How You Feel
Stay Truthful To Me
And Never Lie To Me
And Dont Ever Keep No Secrets
No Matter Wutever Nahh

boy u see dat i have changed yea well if u dont then i'll explain im the real misses wayne all them other chicks is lame & u see i had 2 tell my rockstar crew that i met a man like cuz i aint never met a man like u but i know what 2do with a youngin like u 3letters..i do i wouldnt care if u was a dirty dog and that u hit every chick that u ever called c it wouldnt make a differnece cuz thats just way benneath me and u boy.c u dont ever have 2 worry bout me i promise 2 keep it real whatevers on my mind im a speak on how i feel stay truthful 2 and never lie 2 and i wont ever keep no secrets no matter whatever

Girl You Kno Wut I Mean Yea

(Dam Lyk Foreal Tho Babygirl
You Aint Gotta Keep No Secrets
Its Me And You Gotta Keep It Real)

Ya Boy

(Yo Pussy Is Like A Drug To Me
Ya I Be Feeinin
f*ck if i could sing
Dam If Only I Could Sing
Help Me Out Lil Bru)

[Talk:]
I Love It Babe Ye
I Love It Babe Dont You Know
I Love It Babe I Really Did
I Love It Babe Like Young Jeezy
I Love It Babe Ye
I Love It Babe [x3]

I Wouldn't Care If You Was A Prostitute
And That You Hit Every Man That You Ever Knew
See It Wouldnt Make A Difference
If That Was Way Before Me And You Babe
See You Dont Ever Have To Worry About Me
As Long As You Keep It Real
Whatevers On Yo Mind
Speak On How You Feel
Stay Truthful to me
And Never Lie To Me
And Dont Ever Keep No Secrets
No Matter Wutever

boy u see dat i have changed yea well if u dont then i'll explain c i'll give up this fame cuz im ready 2 walk the ale and have the preacher change my name. yea now wats happein weezy wats happein weezy u know u need 2role wit the baddest chick weezy n everytime i c u i get so weak weezy like... thats my weezy yea i wouldnt care if u was a dirty dog and that u hit every chick that u ever called c it wouldnt make a differnece cuz thats just way benneath me and u boy.c u dont ever have 2 worry bout me i promise 2 keep it real whatevers on my mind im a speak on how i feel stay truthful 2 and never lie 2u and i wont ever keep no secrets no matter whateverMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018