A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata

Nushu Ime ➡ My Sweetheart

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Balkaneuro


Nushu Ime

A e din sa xhan te kam une ty, nushu ime
dua dhe nje cast te perqafoj, arushin tim
ne keto duar vetem shpirtin ndjej
ne nje cast te me genjesh ti, jeta ime
per te fundit here ti ta degjosh
je baby im

(refreni)
Ti jepme vetem nje cast
mbylli syte per nje cast
harro nje cast bej sikur sme ke njohur kurre
nga motivet qe ke, dashuria qe je
jeto nje cast dhe mos mendo se do jem une
jepme vetem nje cast
mbylli syte per nje cast
per nje cast mos te me njohesh ti
mbylli syte per nje cast
degjome vetem nje cast
harrohem shpejt per nje cast, e di

A e din sa xhan te kam une ty, nushu ime
dua dhe nje cast te perqafoj, arushin tim
ne keto duar vetem shpirtin ndjej
ne nje cast te me genjesh ti, jeta ime
per te fundit here ti ta degjosh
je baby im

(refreni)
Ti jepme vetem nje cast
mbylli syte per nje cast
harro nje cast bej sikur sme ke njohur kurre
nga motivet qe ke, dashuria qe je
jeto nje cast dhe mos mendo se do jem une
jepme vetem nje cast
mbylli syte per nje cast
per nje cast mos te me njohesh ti
mbylli syte per nje cast
degjome vetem nje cast
harrohem shpejt per nje cast, e di

Jepme vetem nje cast
mbylli syte per nje cast
per nje cast mos te me njohesh ti
mbylli syte per nje cast
degjome vetem nje cast
harrohem shpejt per nje cast, e di


My Sweetheart

do you know you are my soul, my sweetheart
i want another moment to hug you,
in these arms i only feel my soul
in a moment you lie to me, my life
for the last time, you listen to it
you are my baby
(refreni)
give me a moment
close your eyes for a moment
forget an instant, act as if you had never known me
from the motives you have, the love you have
live in a moment, and pretend like I won't be there
just give me a moment
close your eyes for a moment
don't know me for a moment
close your eyes for a moment
listen to me for just a moment
i am easily forgotten for a moment, i know

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018