A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata

Hi-Tech ➡ Hi-Tech

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Balkaneuro


Hi-Tech

është Hi-Tech n'20 (n'20),
tët mbaj tët kem, çfarë do gjej?
çdo fjalë që ti flet e pëlqej .. (Hi-Tech)
elecrtic city laboratory (Ou)
we are in Hi-Tech,elecrtic city laboratory (OuUa)
we are in Hi-Tech, elecrtic city laboratory (OuUaaaUa)
we are in Hi-Tech, we are in Hi-Tech, (Hi-Tech) (OuUa)
electric city laboratory !

Te manipuloj unë mendjen me pak bas... të prek!
Vij elektrizoj vëndin, kur unë flas... më ndjek
Botën me ty e ndaj,
pse i gjithë kuptimi i saj je vetëm ti
(je vetëm ti) Oooo

Një fjalkalim i duhur është një fraz....Hitet
me ritmin ngrej duart fundin bas perfekt.
kohën me ty e ndaj,
ti je gjithë kuptimi i saj
je vetëm ti (je vetëm ti)
Oooo (vetëm ti)

Reff: (2x)
është Hi-Tech n'20 (n'20),
ti më ndjej më pranë
tet mbaj ja tët kem çfarë do gjej ,
atë që do e kam!
çdo fjalë që ti flet e pëlqej
Uu shikimet nuk mi ndan,
ti e di si jam (Hi-Tech)

we are in Hi-Tech, elecrtic city laboratory
we are in Hi-Tech, elecrtic city laboratory
we are in Hi-Tech, we are in Hi-Tech, (Hi-Tech) Ooo
elecrtic city laboratory

Te manipuloj unë mendjen me pak bas... të prek!
Vij elektrizoj vëndin, kur unë flas... më ndjek
Botën me ty e ndaj,
pse i gjithë kuptimi saj
je vetëm ti (je vetëm ti) "Hi-Tech"

Një fjalkalim i duhur është një fraz....Hitet
me ritmin ngrej duart fundin bas perfekt.
kohën me ty e ndaj,
ti je gjithë kuptimi i saj
je vetëm ti (je vetëm ti)
Oooo (vetëm ti)

Reff: (4x)
është Hi-Tech n'20 (n'20),
ti më ndjej më pranë
tet mbaj ja tët kem çfarë do gjej ,
atë që do e kam!
çdo fjalë që ti flet e pëlqej
Uu shikimet nuk mi ndan,
ti e di si jam (Hi-Tech)

(we are in Hi-Tech,elecrtic city laboratory " Hi-Tech"
(we are in Hi-Tech,elecrtic city laboratory " Hi-Tech"
(we are in Hi-Tech, we are in Hi-Tech, (Hi-Tech) Oo ooo)
elecrtic city laboratory

(we are in Hi-Tech,elecrtic city laboratory " Hi-Tech"
(we are in Hi-Tech, elecrtic city laboratory " Hi-Tech"
(we are in Hi-Tech, we are in Hi-Tech,
(Hi-Tech) Oo ooo)
elecrtic city laboratory

është Hi-Tech n'20 (n'20)


Hi-Tech

it's hightech in the twenty
i keep what i have, what else will i find?
i like every word you say
(let me see ( left) what do we (Oooo)
(we are in Hi-Tech,elecrtic city laboratory
(we are in Hi-Tech, elecrtic city laboratory
(we are in Hi-Tech, we are in Hi-Tech, (Hi-Tech) (Oo ooo)
electric city laboratory
i manipulate your mind with a little bass, i touch you
i electricate the place when i speak, you come after me
i separate the world with you, 'cause all of it's meaning
is only you
a needed word, it's a phrase, high-tech
raise your hands with the rhythm
i separate my time with you, you are the meaning of this
only you
you don't look away from me, you know that i am high-tech

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018