A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata

A Ke Ti Zemër ➡ χεις άραγε καρδιά

 Shqip ➡  Greqisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Serenay


A Ke Ti Zemër

A ke ti zemër? zemër...
të duash një femër? femër... (A ke ti? A ke ti?)

E di... s'jemi njësoj
sado që të them unë
S'mundem më jo
Mos më dëgjo!
E di... unë i kuptoj gabimet e mia...
por ti jo nuk më beson.

REF:
A ke ti zemër? zemër...
të duash një femër? femër... (A ke ti? A ke ti?)
Kur ajo për ty ndryshon.
A ke ti zemër? zemër...
të duash një femër? femër... (A ke ti? A ke ti?)
Kur ajo veç ty të do.

E di... jemi njësoj
Jo, as ti nuk mundesh
asnjë minutë të më harrosh.
E di... unë i kuptoj gabimet e mia...
por ti jo nuk më beson.

REF:
A ke ti zemër? zemër...
të duash një femër? femër... (A ke ti? A ke ti?)
Kur ajo për ty ndryshon.
A ke ti zemër? zemër...
të duash një femër? femër... (A ke ti? A ke ti?)
Kur ajo veç ty të do.


χεις άραγε καρδιά

Έχεις άραγε καρδιά; καρδιά...
να αγαπήσεις μια γυναίκα; γυναίκα...(Έχεις άραγε; Έχεις άραγε;)

Το ξέρω...δεν είμαστε ίδιοι
όσο κι αν λέω
δεν μπορώ πια, όχι
Μη με ακούς!
Το ξέρω...καταλαβαίνω τα λάθη μου...
όμως εσύ όχι δε με πιστεύεις.

ΡΕΦ:
Έχεις άραγε καρδιά; καρδιά...
να αγαπήσεις μια γυναίκα;γυναίκα... (Έχεις άραγε; Έχεις άραγε;)
Όταν εκείνη αλλάζει για σένα
Έχεις άραγε καρδιά; καρδιά...
να αγαπήσεις μια γυναίκα; γυναίκα...(Έχεις άραγε; Έχεις άραγε;)
Όταν εκείνη μόνο εσένα αγαπάει.

Το ξέρω...είμαστε ίδιοι
Όχι, ούτε εσύ μπορείς
ούτε ένα λεπτό να με ξεχάσεις.
Το ξέρω...καταλαβαίνω τα λάθη μου...
όμως εσύ όχι δε με πιστεύεις.

ΡΕΦ:
Έχεις άραγε καρδιά; καρδιά...
να αγαπήσεις μια γυναίκα;γυναίκα... (Έχεις άραγε; Έχεις άραγε;)
Όταν εκείνη αλλάζει για σένα
Έχεις άραγε καρδιά; καρδιά...
να αγαπήσεις μια γυναίκα; γυναίκα...(Έχεις άραγε; Έχεις άραγε;)
Όταν εκείνη μόνο εσένα αγαπάει.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018