A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata Feat. Flori

Afer Dhe Larg ➡ Cerca Y Lejos

 Shqip ➡  Spanjisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Joy_now


Afer Dhe Larg

(Elvana:)
Na-ra, na-ra, naj
Na-ra, na-ra, naj

Na-ra, na-ra, naj
Na-ra, na-ra, naj

(Flori:) (x9)
Më pyet...

(Elvana:)
Më pyet: "A ndjeve ndonjëherë?"
Do ta them unë
Dhe pse nuk ka më vlerë
Unë të dua
Sa veten dhe më shumë
Më jep puthjen
Të ndiej unë deri në fund

Në kujtime... Aty do më gjesh
Erën time... Jo, nuk do ta ndiesh

(Ref:) (x2)
E di afër s'të kam
E di nuk je me mua
Afër dhe larg
Të dy shumë pak jetuam
Një moment fillon, mbaron aty
Për të dy

Na-ra, na-ra, naj
Na-ra, na-ra, naj
Na-ra, na-ra, naj

Na-ra, na-ra, naj
Na-ra, na-ra, naj
Na-ra, na-ra, naj

(Flori:) (x9)
Më pyet...

(Elvana:)
Në kujtime... Aty do më gjesh
Erën time... Jo, nuk do ta ndiesh.

(Ref:) (x2)
E di afër s'të kam
E di nuk je me mua
Afër dhe larg
Të dy shumë pak jetuam
Një moment fillon, mbaron aty
Për të dy

(Flori:) (x10)
Më pyet...


Cerca Y Lejos

Na-ra Na-ra Nai
Na-ra Na-ra Nai
(Flori) 9x:
Me preguntas....
(Elvana)
Me preguntas: ''alguna vez tu sentiste?''
Yo te lo dire.
aunque no es válida.
Te amo
más que amo a mi misma.
Dame un beso
Yo siento que hasta el final.
en tus memoria... voy a ser.
mi perfume(?).... no, tu no lo sentir.
REF:(2x)
Yo sé, yo no te tengo cerca,
Yo lo sé, tu no estás conmigo
Cerca y Lejos
Nosotros existen poco tiempo.
Un momento empieza, y termina aquí
Por nosotros.
Na-ra Na-ra Nai
Na-ra Na-ra Nai
Na-ra Na-ra Nai
(Flori) 9x:
Me preguntas....
(Elvana)
en tus memoria... voy a ser.
mi perfume(?).... no, tu no lo sentir.
REF:(2x)
Yo sé, yo no te tengo cerca,
Yo lo sé, tu no estás conmigo
Cerca y Lejos
Nosotros existen poco tiempo.
Un momento empieza, y termina aquí
Por nosotros.
Me preguntas...

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018