A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata

Gjaku Im ➡ Il Mio Sangue

 Shqip ➡  Italisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Anny


Gjaku Im

Pse s'më do ti?
Pse s'të dua?
Jemi rritur bashkë
Sa pak jemi
Sa shumë vuajmë
Kemi ne një gjak

Marrëzi me siguri
Etja mbyt besimin
Hidh një hap e ndalo
Nuk po gjejmë drejtimin

Do ketë jetë, duro
Fort më godit, shkelmo
Nxirre zemërimin
Jam gjaku yt, shiko
Si unë askush s'të do
Riktheje ti besimin

Pse s'më do ti?
Pse s'të dua?
Jemi rritur bashkë
Sa pak jemi
Sa shumë vuajmë
Kemi ne një gjak

Pse s'më do ti?
Pse s'të dua?
Jemi rritur bashkë
Sa pak jemi
Sa shumë vuajmë
Kemi ne një gjak

Veten sot e gënjejmë
Me kokën ulur heshtim
Edhe ti edhe unë
Kemi humbur sensin

Do ketë jetë, duro
Fort më godit, shkelmo
Nxirre zemërimin
Jam gjaku yt shiko
Si unë askush s'të do
Riktheje ti besimin

Pse s'më do ti?
Pse s'të dua?
Jemi rritur bashkë
Sa pak jemi
Sa shumë vuajmë

Pse s'më do ti?
Pse s'të dua?
Jemi rritur bashkë
Sa pak jemi
Sa shumë vuajmë
Kemi ne një gjak


Il Mio Sangue

perché non mi ami
perché non ti amo
siamo cresciuti insieme
siamo pochi
soffriamo tanto
abbiamo in comune il sangue
certamente la pazzia
la sete distrugge la credibilità
fai un passo e fermati
non sappiamo la via d'uscita
avrai una vita un pò di pazienza
cosa aspetti vieni a colpirmi ancora a darmi i calci
sfogati con me
sono il tuo sangue mi vedi
come me nessuno ti ama
ritorna ad essere fedele
perché tu non mi ami
perché io non ti amo
siamo cresciuti insieme
soffriamo tanto
abbiamo in comune il sangue
perché tu non mi ami
perché io non ti amo
siamo cresciuti insieme
soffriamo tanto
abbiamo in comune il sangue
mentiamo pure oggi noi stessi
umiliati restiamo zitti
tu ed io
abbiamo perso il senso
avrai una vita un pò di pazienza
cosa aspetti vieni a colpirmi ancora a darmi i calci
sfogati con me
sono il tuo sangue mi vedi
come me nessuno ti ama
ritorna ad essere fedele
perché tu non mi ami
perché io non ti amo
siamo cresciuti insieme
soffriamo tanto
abbiamo in comune il sangue
perché tu non mi ami
perché io non ti amo
siamo cresciuti insieme
soffriamo tanto
abbiamo in comune il sangue

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018