A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata

Si Unë ➡ Like Me

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Shqip1710


Si Unë

I beja qefin vetes
dhe mendoja se me doje ti,
per ty u marrosa un.
Si nje kujtim ti mbete
e venitun jam tani
bosh, do mbetet shpirti im

REF. x2:
si une, si une
zemra ka met plas
dashni nuk ke me pas
edhe ti

E kujtoj un veten
si e çmendur vija tek ti
me merrej fryma, me dridhej trrupi
un e di...
si nje kujtim do mbetesh
i embel dhe i hidhur, ti
qe urreja dhe kam dashur me gjith shpirt

REF. x2:
si une, si une
zemra ka met plas
dashni nuk ke me pas
edhe ti

...zemra ka met plas
dashni nuk ke me pas
edhe ti


Like Me

I had fun
and I thought that you loved me,
I went crazy for you.
You've become a memory
I'm withered away now
My soul will remain empty
Like me, like me
your heart will stop working
You'll never have love again
you too
I remind myself
I used to come to you like a mad woman
I was breathless, my body shivered
I know it...
You will remain a memory
that is both bitter and sweet,
one that I both hated and loved with my whole soul
Like me, like me...

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018