A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata

Si Unë ➡ Όπως εγώ

 Shqip ➡  Greqisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Miley_lovato


Si Unë

I beja qefin vetes
dhe mendoja se me doje ti,
per ty u marrosa un.
Si nje kujtim ti mbete
e venitun jam tani
bosh, do mbetet shpirti im

REF. x2:
si une, si une
zemra ka met plas
dashni nuk ke me pas
edhe ti

E kujtoj un veten
si e çmendur vija tek ti
me merrej fryma, me dridhej trrupi
un e di...
si nje kujtim do mbetesh
i embel dhe i hidhur, ti
qe urreja dhe kam dashur me gjith shpirt

REF. x2:
si une, si une
zemra ka met plas
dashni nuk ke me pas
edhe ti

...zemra ka met plas
dashni nuk ke me pas
edhe ti


Όπως εγώ

Περνούσα καλά
και πίστευα ότι με ήθελες
για σένα εγώ τρελάθηκα
μου έμεινες σαν μια ανάμνηση
έχω μαραζώσει τώρα
άδεια θα μείνει η ψυχή μου
Όπως εγώ,όπως εγώ
η καρδιά σου θα σταμτήσει
αγάπη που δε είχες ποτέ
και εσύ
Και θυμίζω στον εαυτό μου
ότι ερχόμουν σε σένα σαν τρελή
χωρίς ανάσα,και με τρεμάμμνεο κορμί
εγώ το ξέρω...
σαν μια ανάμνηση θα μου μείνεις
πικρή και γλυκιά μαζί,εσύ
που και μίσησα και αγάπησα με όλη μου τη ψυχή
Όπως εγώ,όπως εγώ

Korrigjo Përkthimin