A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata

As Ti ➡ Not You

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


As Ti

A e mban mend ti shpirti im
Sa gezoja une
Kur me thoje mos ki frike te dua shume
A e mban mend ti shpirti im sa te cmoja une
Kur me thoje mos ki frike te dua shume

Ref:
As ti, as ti
Thell ne shpirtin tënd
S'me ke dashur kurr
Tani trembem une (2x)

A e mban mend ti shpriti im
Kur te thoja une
Ne te mire dhe ne te keq s'te ndahem kurr
A e mbaje mend ti shpirti im nuk ma thoje dot
Se nje dit nuk do jem une njeriu jot

Ref:
As ti, as ti
Thelle ne shpirtin tënd
S'me ke dashur kurr
Tani trembem une (2x)


Not You

Do you remember, my sweetheart
How happy I was
When you told me not to fear because I love you so much
Do you remember, my sweetheart, how much i appreciated when you told me not to fear because I love you so much

Not you, not you
Deep in your soul
You never loved me
I fear now

Do you remember, my sweetheart
When I used to say
Through the good and the bad, we will never part
Do you remember, my sweetheart, you could not have said to me that one day I will not be yours

Not you, not you
Deep in your soul
You never loved me
I fear now

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018