A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata

Mengjesi I Kesaj Here ➡ Der Heutige Morgen

 Shqip ➡  Gjermanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Mengjesi I Kesaj Here

Mëngjesi i kësaj here,
të shtrir vetëm më gjen
Sepse ai ka ikur
dhe ndoshta më nuk vjen
Mëngjesi i kësaj here,
të shtrirë vetëm më gjen
Si s'të erdhi pak gjynah,
të më lije vetëm
Mëndja zemër çfarë të tha
kur e mbylle derën

REF. x2:
Nuk dot them asnjë mallkim për ty
Nuk dot them asnjë urim për ty
Do mbetem unë ajo, ajo
Që zemrën ja lëndove

Si s'të erdhi pak gjynah,
të më lije vetëm
Mëndja zemër çfarë të tha
kur e mbylle derën

REF. x2:
Nuk dot them asnjë mallkim për ty
Nuk dot them asnjë urim për ty
Do mbetem unë ajo, ajo
Që zemrën ja lëndove


Der Heutige Morgen

Den heutigen Morgen
Findest du mich nur liegend auf
Weil er verschwand
Und vielleicht Niewieder kommt
Den heutigen Morgen
Findest du mich nur liegend auf
Tuh ich dir nicht leid
Das du mich allein lässt
Was sagte dir dein Herz
Als du die Tür geschlossen hast
Ref:
Ich werd dich nicht verfluchen
Ich werd nix gutes sagen
Ich bleibe die,
Dessen Herz du verletztest
Tuh ich dir nicht leid
Das du mich allein lässt
Was sagte dir dein Herz
Als du die Tür geschlossen hast

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018